Náš team

vždy pripravení pomôcť

Prajeme si, aby ste život prežili bez bolesti a užili si ho naplo podľa svojich predstáv. Myslieť na seba teraz, starať sa o seba včas má význam. Všetko sa zrátava a v starobe zhodnotí. Nechcete, aby staroba bola vašou chorobou? Nenechaj sa ovládať bolesťou chrbta, ochorením platničiek a iným ochorením chrbtice a kĺbov tela vďaka ktorým sa hýbete. Každému záleží na jeho zdraví, nie vždy do cesty prídu správne odpoveď alebo riešenia. Sme tu pre vás.

Vo Fymase liečime príčinu vášho ochorenia. Symptómy sú pre nás mapou vášho tela, kam sa vydať. Na vaše zdravie sa pozrieme celkovo. Nájdeme príčinu vášho ochorenia, zistíme čo ju spôsobuje a spolu ju vyriešime. Vaše telo vnímame ako nádobu informácií, ktoré musia spolu ladiť. Vnímame vaše emócie a potreby. Na presné určenie diagnózy a analýzu vášho zdravotného stavu používame bio-psycho-sociálny model a účinný algoritmus.

Nenechávajte vaše telo dlho bolieť a stagnovať. Hýbte sa preventívne každý deň, telo upratujte do správnej polohy, neustále ho rozhýbavajte, nedovoľte aby vám stuhlo a bolelo vás.