Nutričná terapia

Intenzívny 4h workshop určený pre sedavé zamestnanie a rekreačný šport

Sobota 23.11. 2024

09 00 - 13 00

REGISTRUJ SA!!! 

Veľa informácií ale žiadna správna pre Vás? Skúšate a bez výsledku. Trápi vás málo energie a zlá nálada. Odporúčané jedálničky vám nechutia a musíte sa premáhať? Vaša váha je ako na hojdačke? Trápia vás potravinové alergie? Stále hľadáte čo  jesť, kde jesť a ako správne jesť. Čomu je bezpečné v dnešnej dobe veriť? Ktorá je informácia o stravovaní je tá správna pre vás?  Viete aké stravovanie je vhodné pre vás? Stáva sa vám, že keď sa  už odhodláte k zmene, dlho to nevydrží, a rýchlo sa vrátite k starému spôsobu života? Týchto situácii vás s Fymasom chceme vyvarovať a naučiť vás dlhodobej a zdraviu prospešnej ceste k vitálnejšiemu ja. Na workshope sa naučíte ako telo vyživiť a nie ho iba nakŕmiť. Poskytneme vám ucelený pohľad na nutríciu z hľadiska zdravia a plnohodnotného stravovania. Aby ste počas dňa boli schopní dosahovať maximálne výsledky, a plnili si svoje ciele. Pri správnom a plnohodnotnom nutričnom pláne netrpíte únavou a nedostatkom energie. Poradíme vám ako si vytvoriť vlastný jedálniček podľa chuti a potrieb jednotlivca. O hygiene stravovania sa vraví málo a píše ešte menej. My vám vysvetlíme  čo znamená, a prečo je v živote človeka dôležitá. Podrobne si všetko prejdeme na workshope a individuálne sa vám budeme venovať. Kurz prebehne pod vedením Elišky Grmanovej, fyzioterapeutky a študovanej odborníčky na výživu.

Na workshope sa naučíte:Program workshopu 


Slúži len orientačne. Všetko záleží od otázok. Aby bola problematika poriadne pochopená, venujeme jej viac času a téme sa venujeme dlhšie. 

 • 09 00 - 09 15 Zahájenie kurzu,
 • 09 15 - 10 00 Makroživiny v jedálničku ,
 • 10 00 - 10 30 Rizikové a ochranné výživové faktory,
 • 10 30 - 11 00  Diagnostika aktuálneho stravovania, 
 • 11 00 - 11 30 Obedová prestávka,
 • 11 30 - 12 00 Benefity a škodlivosti známych typov stravovania + hygiena stravovania,
 • 12 00 - 12 45 Ako sa stravovať zdravo a nezblázniť sa - tvorba jedálnička,
 • 12 45 - 13 00 Záverečná diskusia.

Ako sa prihlásiť 

 1. Registrujte sa na kurz a rezervujte si tak miesto.
 2. Nájdite v rozvrhu Kurz predpôrodná príprava a kliknem na políčko.
 3. Login (mám už vytvorený účet - prihlásim sa) alebo Register (Registrujem sa ako nový člen).
 4. Na cvičenie sa hlási mamička, oteckovia registráciu nevykonávajú.
 5. Platba prebieha online platobnou kartou.
 6. Na vytvorenú, zrušenú alebo preloženú rezerváciu vás upozorníme emailom.
 7. Spravujte si svoj online účet sami - zmena / zrušenie rezervácie cez Login (mám už vytvorený účet - prihlásim sa). Vytvorený účet používate aj na skupinové cvičenia.