Skupinové cvičenia

 pre verejnosť


Prevencia je základný pilier pevného a dlhodobého zdravia!!!

V prípade akútnych bolestivých stavov sa objednajte na individuálnu terapiu. Vo Fymase skupinové cvičenia zaradujeme do prevencie.


Podmienky a pravidlá rezervácie 

Fungujeme na báze jednorázových vstupov a balíčkov, ktoré Vám poskytujú flexibilitu. 

Predplatené vstupy a balíčky, môžete využiť na všetky typy skupinových cvičení. Vstupy a balíčky je potrebné si zakúpiť dopredu a vytvoriť si tak online rezerváciu na vybrané skupinové cvičenie. Jednorázové vstupy a balíčky sú neprenosné. Dajú sa preto využiť iba osobou, ktorá si ich zakúpila. Ak chcete obdarovať milovanú osobu, vieme pre vás pripraviť darčekový poukaz.

Platbu realizujete online - platba kartou, hneď po rezervácii skupinového cvičenia. Za cvičenie je možné platiť hotovosťou aj na mieste. 

Ak ste držiteľom karty MultiSport, za cvičenie nedoplácate. Skúsenosti nás však donútili brať zálohu. Z rezervovaného cvičenia sa mnohí z vás včas neodhlasujú. Tým berú miesto serióznym záujemcom. Zo zálohy čerpáme len v prípade vašej neprítomnosti na cvičení alebo neskorom odhlásení sa a porušení pravidla 24 h. Ak sa nevyčerpá, prenáša sa a jeho platnosť je neobmedzená. Balíček umožňuje rezerváciu LEN na dva vstupy dopredu. Až po uplynutí hodiny, sa váš kredit znova vracia do systému, a vy si môžete rezervovať hodinu znova. Ak sa rozhodnete s nami ďalej nespolupracovať, zostatok vraciame. Preto prosíme poslať na email IBAN, kam chcete platbu poukázať, a adresu TP pre vystavenie dokladu o vrátení platby.

MultiSport kartu je možné využiť len na skupinové cvičenie SM Systém začiatočníci, SM Systém pokročilí a pre SM Systém tehotné.

Pre všetky balíčky a jednorázové vstupy platí bezplatné odhlásenie sa z cvičenia najneskôr 24 h pred začatím rezervovanej hodiny. 

Pre SM Systém platí cvičenie s lanami v BAVLNENÝCH RUKAVICIACH. Hygiena je u nás na prvom mieste. Každý cvičí rád so suchou rúčkou od lanka. U nás sa pri cvičení SM Systému spotíte. Doplácate 1,50EUR.

Jenorázový vstup

hodina je prenosná len v prípade včasného odhlásenia sa

10€

Balíček 5 vstupov

platnosť 2 mesiace

40€

Balíček 11 vstupov

platnosť 4 mesiace

      88

Balíček 17 vstupov

platnosť 6 mesiacov

   136

Balíček MultiSport

neobmedzená platnosť  od zakúpenia

Balíček umožňuje rezerváciu LEN na dva vstupy. Až po uplynutí hodiny, sa váš kredit znova vracia do systému, a vy si môžete rezervovať hodinu znova. V prípade porušenia pravidla 24h je možná rezervácia jedného vstupu (vo výške zostatku balíčka). Dokúpenie uplatneného zostatku je možné len na mieste.

20€


Ako postupovať

  1. Zvolím si cvičenie ktorého sa chcem zúčastniť a kliknem na farebné políčko.
  2. Login (mám už vytvorený účet - prihlásim sa) alebo Register (Registrujem sa ako nový člen).
  3. Platba prebieha online platobnou kartou. Vybrať si môžete jednorázový vstup alebo zvýhodnený balíček.
  4. Ak ste držiteľom MultiSport karty, je potrebné uhradiť balíček MultiSport (preddavok 2 hodín) inak Vás systém nepustí a hodinu si nie je možné rezervovať. MultiSport kartou sa preukážete pred začatím hodiny u fyzioterapeuta, ktorý cvičenie vedie inak vám bude platba za cvičenie stiahnutá z balíčku MultiSport.
  5. Cvičenie si viete rezervovať maximálne 2 týždne dopredu.
  6. Po kliknutí na konkrétnu hodinu v rozvrhu, sa vám otvorí stránka s popisom cvičenia. Pod textom vpravo nájdete tlačidlo Prihlásiť, ktorým si rezervujete cvičenie na daný deň a hodinu v rozvrhu. 
  7. Na vytvorenú, zrušenú alebo preloženú rezerváciu vás upozorníme emailom.
  8. Spravujte si svoj online účet sami - zmena / zrušenie rezervácie cez Login (mám už vytvorený účet - prihlásim sa).