Skupinové cvičenia

 pre verejnosť


Prečo sme lepší

Podmienky a pravidlá rezervácie

Fungujeme na báze jednorázových vstupov a balíčkov, ktoré Vám poskytujú flexibilitu. 

Predplatené vstupy a balíčky, môžete využiť na všetky typy skupinových cvičení. Vstupy a balíčky je potrebné si zakúpiť dopredu a vytvoriť si tak online rezerváciu na vybrané skupinové cvičenie. Jednorázové vstupy a balíčky sú neprenosné. Dajú sa preto využiť iba osobou, ktorá si ich zakúpila. Ak chcete obdarovať milovanú osobu, vieme pre vás pripraviť darčekový poukaz.

Platbu realizujete online - platba kartou, hneď po rezervácii skupinového cvičenia. Za cvičenie je možné platiť hotovosťou aj na mieste. 

Ak ste držiteľom karty MultiSport, za cvičenie nedoplácate. Skúsenosti nás však donútili brať zálohu. Z rezervovaného cvičenia sa mnohí z vás včas neodhlasujú, a tým berú miesto serióznym záujemcom. Zo zálohy čerpáme len v prípade vašej neprítomnosti na cvičení alebo neskorom odhlásení sa a porušení pravidla 24 h. Ak sa rozhodnete s nami ďalej nespolupracovať, zostatok vraciame refundáciou platby na kartu z ktorej bola transakcia vykonaná.

Pod včasným odhlásením sa myslí odhlásenie najneskôr 24h pred rezervovaným cvičením.

MultiSport kartu je možné využiť len na skupinové cvičenie SM Systém začiatočníci, SM Systém pokročilí a pre SM Systém tehotné.

Pre všetky balíčky a jednorázové vstupy platí bezplatné odhlásenie sa z cvičenia najneskôr 24 h pred začatím rezervovanej hodiny.  

Jenorázový vstup

hodina je prenosná len v prípade včasného odhlásenia sa

9€

Balíček 5 vstupov

platnosť 2 mesiace

35€

Balíček 11 vstupov

platnosť 4 mesiace

      70€

Balíček 17 vstupov

platnosť 6 mesiacov

   105€

Balíček MultiSport

platnosť 12 mesiacov od zakúpenia

Ak sa nevyčerpá, prenáša sa. Balíček umožňuje rezerváciu LEN na dva vstupy. V prípade porušenia pravidla 24h je možná rezervácia jedného vstupu (vo výške zostatku balíčka). Dokúpenie uplatneného zostatku je možné len na mieste.

18€

Ako postupovať

  1. Zvolím si cvičenie ktorého sa chcem zúčastniť a kliknem na farebné políčko.
  2. Login (mám už vytvorený účet - prihlásim sa) alebo Register (Registrujem sa ako nový člen).
  3. Platba prebieha online platobnou kartou. Vybrať si môžete jednorázový vstup alebo zvýhodnený balíček.
  4. Ak ste držiteľom MultiSport karty, je potrebné uhradiť balíček MultiSport (preddavok 2 hodín) inak Vás systém nepustí a hodinu si nie je možné rezervovať. MultiSport kartou sa preukážete pred začatím hodiny u fyzioterapeuta, ktorý cvičenie vedie inak vám bude platba za cvičenie stiahnutá z balíčku MultiSport.
  5. Cvičenie si viete rezervovať maximálne 2 týždne dopredu.
  6. Po kliknutí na konkrétnu hodinu v rozvrhu, sa vám otvorí stránka s popisom cvičenia. Pod textom vpravo nájdete tlačidlo Prihlásiť, ktorým si rezervujete cvičenie na daný deň a hodinu v rozvrhu. 
  7. Na vytvorenú, zrušenú alebo preloženú rezerváciu vás upozorníme emailom.
  8. Spravujte si svoj online účet sami - zmena / zrušenie rezervácie cez Login (mám už vytvorený účet - prihlásim sa).