Cenník služieb

sme tu pre Vás

Cenník platný od 01.02.2024

Fymas je poskytovateľom zdravotnej starostlivosti. 


Liečba a prevencia

SM-Systém

Liečebná, preventívna, regeneračná a korekčná metóda pohybového systému

SM-Systém + manuálne techniky

Kombinovaná terapia manuálnej metódy uvoľnenia tkaniva a cvičenia SM-Systém pre liečbu platničiek, skoliózy a bolestivých stavov chrbta. Odporúčaný postup akútnej liečby podľa MUDr. Smíška.

Trvanie 50 min

46€

SM-Systém - individuálne cvičenie v malej skupinke

Vadí vám cvičenie vo veľkej skupine? Nestíhate techniku cvičenia alebo máte pocit, že k vám fyzioterapeut počas cvičenia málo opravuje techniku? Malá skupinka je pre vás ako stvorená. Podmienky malej skupiny, minimálne 2 a maximálne 4 os.

Trvanie 50min.

25€

SM-Systém - individuálne cvičenie

Cvičenie prebieha podľa vašich individuálnych potrieb. Aktívna liečba pohybového aparátu na základe svalovo - šľachovej práce.  Efektívna prevencia ochorení medzistavcových platničiek. Vhodné kompenzačné cvičenie pre športovcov a ľudí s veľkou fyzickou záťažou. Regeneruje a relaxuje vyčerpané, unavené a skrátené svaly. Správnym spôsobom udržiava a trénuje všetky vzpriamovacie mechanizmy (správny sed, stoj a chôdzu). 

Trvanie 50 min.

40€

Mc.Kenzie

Mechanická diagnostika a terapia pohybového systému

Mc.Kenzie - komplexné vyšetrenie

Cielená a podrobná diagnostika. Hľadanie príčiny vzniknutého problému a následné nasadenie správnej pohybovej liečby. Vyšetrenie zahŕňa liečbu a rýchlu úľavu od akútnej bolesti opakovanými pohybmi. Odchádzate s "receptom" opakovaného jedného pohybu a s plánom liečby v domácom prostredí. Súčasťou je nácvik správneho držania tela nielen vo voľnom čase, ale aj v práci. 

Trvanie 50 min.

60€

Mc. Kenzie - individuálna mechanoterapia - kontrolné vyšetrenie

Liečba opakovaným pohybom efektívne a veľmi rýchlo uľavuje od akútnej bolesti. Jeden cielený pohyb opravuje a lieči problém na kĺboch pohybového aparátu. Zásady liečby sú: oprav problém jedným pohybom, stabilizuj postihnuté miesto, obnov všetky stratené pohyby, vráť pacienta do plného zaťaženia.  Naučíme vás samostatnosti a samoliečbe. Nemusíte byť závislý od fyzioterapeuta. 

Trvanie 25 min. 

30€

Ostatné služby

z kategórie služieb Liečba a Prevencia

Kondičné / Preventívne / Korekčné cvičenie

Cvičenie podľa individuálnych potrieb klienta. Cvik ako prvok prvej pomoci pri akútnej bolesti. Cvičenie ako aktívna masáž svalov vlastnou prácou.  Zostava cvikov je v uložená v profile pacienta. Stačí sa pozrieť do svojho konta a nájdete tam všetky potrebné informácie. 

Trvanie 50 min.

40€

Kondičné / Preventívne / Korekčné cvičenie

Trvanie 25 min

30€

Taping a Kinesio-taping

Fixácia a mobilizácia kĺbov v správnych polohách pomocou elastických fixačných pások. Podpora pre správneho držanie tela v sede a stoji. Uľavuje od akútnej bolesti. Pomáha vstrebávať opuchy, krvné výrony a napomáha rýchlejšej regenerácii tkaniva po zranení. 

Trvanie 20 min.

12€

Tehotné a mamičky - cvičenie

Aktívna pohybová príprava na pôrod počas celých deviatich mesiacov tehotenstva. Cvičenie podľa individuálnych potrieb a aktuálneho zdravotného stavu. Zostava sa prispôsobuje každému týždňu tehotenstva.

Trvanie 50 min.

40€

Tehotné a mamičky - manuálne techniky + cvičenie

Kombinovaná starostlivosť o budúcu mamičku. Relaxácia preťaženého svalstva a cvičenie ako úľava od akútnej bolesti. Riešenie problémov vzniknutých počas tehotenstva.

Trvanie 50 min.

46€

Regenerácia a relaxácia

Mäkké a manuálne techniky

Cielená metóda na uvoľnenie bolestivého tkaniva a kĺbov. Vzniká vzájomná pohyblivosť tkanív a kostných plôch, čo spôsobuje zväčšenie pohybového rozsahu. Efekt a úľavu od bolesti je možné cítiť okamžite. Mobilizačné techniky kĺbov sú súčasťou každej terapie.

Trvanie 50 min.

56€

Mäkké a manuálne techniky

Trvanie 25 min. 

32€

Mäkké a manuálne techniky + korekčné cvičenie

Kombinovaná metóda uvoľnenia tuhého a bolestivého tkaniva a cieleného uvoľnenia blokovaných kĺbov s korekčným cvičením. Prevencia je základom pevného zdravia, preto konzultujeme doplnkové postupy. Cenné rady z oblasti termoterapie, kryoterapie a fytoterapie sú súčasťou našej liečby. Sústredíme sa na psychosomatiku a hľadáme príčiny vzniku problémov. 

Trvanie 50 min.

46€

Bankovanie a moxibúcia

Hĺbková termoterapia. Uvoľňuje svalové napätie a odstraňuje bolesť. Vytláča chlad a vietor z tela a pôsobí ako prevencia. Termoterapia sa používa najčastejšie na jar a jeseň. Výborné výsledky dosahuje pri liečbe zmrznutého ramena.

Trvanie 25min

25€

Individuálne cvičenie - Balíčky 

Balíček individuálna terapia - 5 terapií

Balíček je možné využiť na: Kondičné/Preventívne/Korekčné individuálne cvičenie, SM-Systém individuálne cvičenie, SM-Systém konzultácia, Mc.Kenzie individuálna mechanoterapia,  Mc.Kenzie konzultácia, Tehotné a mamičky cvičenie, konzultácia.

Platnosť 3 mesiace. 

Trvanie 50 min. 

175€

Balíček kombinovaná terapia - 5 individuálnych terapií

Balíček je možné využiť na: Tehotné a mamičky manuálne techniky + cvičenie, Mäkké a manuálne techniky + korekčné cvičenie, Manuálne techniky + SM-Systém.

Platnosť 3 mesiace.  

Trvanie: 50 min.

198€

Balíček manuálne a mäkké techniky - 5 terapií

Balíček je možné využiť len na mäkké a manuálne techniky.

Platnosť 3 mesiace.  

Trvanie 50 min.

235€

Skupinové cvičenia

Skupinové cvičenie - jednorázový vstup 

Platí pre všetky skupinové cvičenia.

10€

Balíček skupinové cvičenia - 5 vstupov

Platnosť kreditu (vstupov) je 2 mesiace.

Balíček vstupov platí pre všetky skupinové cvičenia.

40€

Balíček skupinové cvičenia - 11 vstupov

Platnosť kreditu (vstupov) je 4 mesiace.

Balíček vstupov platí pre všetky skupinové cvičenia. 

90€

Balíček skupinové cvičenia - 17 vstupov

Platnosť kreditu (vstupov) je 6 mesiacov.

Balíček vstupov platí pre všetky skupinové cvičenia.

140€

Balíček MultiSport

Neobmedzená platnosť od zakúpenia.

Balíček platí len pre držiteľov MultiSport karty. Balíček umožňuje rezerváciu LEN na dva vstupy dopredu. Až po uplynutí hodiny, sa váš kredit znova vracia do systému, a vy si môžete rezervovať hodinu znova. 

Zo zálohy čerpáme len v prípade ignorovania pravidiel včasného odhlásenia sa z hodiny.

20€


Zoznam skupinových cvičení, kurzov a prednášok spolu s podrobnosťami ohľadne ich termínov, agendy, ceny, registrácie a možnosti platby, nájdete v samostatnej sekcií.