Aktívne leto s Fymasom

Zdravým pohybom k voľnosti, dlhovekosti a pevnému zdraviu. Neboj sa športovať, nauč sa s nami správne hýbať.

Zdravie je cieľ - Fymas je cesta

Máte strach z pohybu? Bolieva vás chrbát a tabletky od bolesti nepomáhajú? Chcete sa naučiť pracovať so svojim telom a neviete ako na to? Ako pripravujete svoje telo na bezbolestný pohyb v starobe? Poznáte režimové opatrenia a zásady dlhodobého pohybového zdravia?

Chcete sa naučiť liečiť svoje telo a nebyť odkázaný na lekárov? Byť si lekárom a pomoc vyhľadať až vtedy, keď všetky vaše možnosti a nadobudnuté informácie prestanú fungovať, pretože poškodenie je vážne. Zahoďte strach a poďte sa s nami hýbať, učiť sa o tom, ako fungujú kĺby, prečo sa blokujú, čo ich poškodzuje a ako sa liečiť. S nami nájdete cestu a spôsob ako s telom komunikovať a pracovať. 

Každý rok pre vás pripravujeme liečebný pohybový pobyt a zábavu v prírode. Poďte, a užite si s nami leto v Sport hoteli na Donovaloch. Čerstvý vzduch, zdravý pohyb, workshopy, prednášky, neobmedzený wellness a večerný program plný zábavy pre 12 osôb. Dôraz kladieme na osobný prístup. Každý bude vypočutý.


Termíny pre rok 2023 s registráciou (klik na dátum)


Čo máme pre vás pripravené?

 • 5 prednášok, s trvaním 2 h a praktické cvičenie 1 h: Prečo nás bolí chrbát z pohľadu MDT (mechanickej diagnostiky a terapie) koncept v liečbe a prevencii v ochorení platničiek a kĺbov pohybového aparátu, Ochorenia krčnej chrbtice, Ochorenia driekovej chrbtice, Komplexne stabilizačné cvičenie SM Systém a Nutričná terapia. K prednáškam patria aj praktické cvičenia a zostavy prispôsobené stavu každého účastníka. Mýty a fakty o stravovaní prezradí prednáška Nutričnej terapie. Dostanete rady ako sa o seba starať, čo je pre vás metabolizmus prospešné a ako si vytvoriť vlastný jedálniček.
 • 8 h skupinových cvičení, SM Systém a BiFit (kondično-korekčné cvičenie) mimo prednášok (ranné a podvečerné cvičenia),
 • Večerný program formou grilovačky so sprievodným programom,
 • Neobmedzený wellness v cene pobytu (4 sauny, ochladzovací bazén, oddychová zóna, vírivka, veľký bazén, malý bazén, fitness, možnosť doobjednať masáže),
 • Zľava 10% na apiterapiu vo Včelíne pod lesom, zľava 15% na požičovňu Dami Sport,
 • Ubytovanie a polpenzia v cene pobytu (stravovanie formou bufetových stolov).

Check in v Sport Hotel Donovaly je možný od 14:00 hod a check out najneskôr do 11:00 hod. Registrácia účastníkov Aktívneho leta s Fymasom od 12 00 do 14 00 h. Zahájenie je o 15 00 h v podkrovnej kongresovej sále.


STORNO PODMIENKY stanovené ubytovacím rezortom

 • bezplatné zrušenie rezervácie je možné 29 dní pred termínom online, telefonicky alebo cez rezervačný systém,
 • v prípade zrušenia záväznej objednávky 28 až 15 dní pred termínom realizácie, bude účtovaný storno poplatok vo výške 25%,
 • v prípade zrušenia záväznej objednávky 14 až 8 dní pred termínom realizácie, bude účtovaný storno poplatok vo výške 50%,
 • v prípade zrušenia záväznej rezervácie 7 až 3 dní pred termínom realizácie, bude účtovaný storno poplatok vo výške 75%,
 • v prípade zrušenia záväznej rezervácie 2 dni a menej pred termínom realizácie, bude účtovaný storno poplatok vo výške 100%.


PLATOBNÉ PODMIENKY

 • pri potvrdení záväznej objednávky budeme požadovať zaplatenie zálohy vo výške 50%, 344 EUR.
 • vyúčtovacia platba bude vyhotovená ihneď po skončení akcie s okamžitou platbou kartou alebo v hotovosti.